برای ایجاد یک صفحه فرود در مرحله اول نیاز به یک متن قوی داریم در مورد پزشکانعزیز می توانم همان متن رپورتاژ آگهی را مثال بزنم که در مجلات به چاپ می رسانند ، البته در انتهای این مقاله چند نمونه از صفحات فرودی که برای پزشکان انجام شده است را قرار می دهم.
در صفحه فرود با نوشتن یک مقاله خاص و همچنین نمایش فیلم و یا عکس و یا ارایه پیشنهاد های جالب می توان مغزبیننده را به حالت بتا برد، در مورد حالت بتا مغز بعدا مفصلا توضیح خواهم داد، و بیننده را مجاب کرد تا عملی را برای ما انجام دهد، یا به عبارت دیگرcall to action ، بهترین درخواست برای انجام کار می تواند پر کردن یک فرم ساده دو مرحله ای مانند نام خودش و شماره موبایل که از شما درخواست وقت ملاقات نماید، به محض ارسال فرم برای موبایل پزشک یک پیامک مبنی بر رزرو ازسایت خواهد امد و اطلاعات مشتری برای پزشک پیامک خواهد شد.
صفحه فرود یا لندینگ پیج که که از عبارت انگلیسیه Landing Page گرفته شده ، به صفحه ای گفته می شود که وظیفه اصلی آن فرود آوردن کاربران است. منظور از فرود آوردن کاربران ، در واقع به دست آوردن اطلاعاتی از آنهاست که به وسلیه آن بتوانیم بعدا با آنها به منظور بازاریابی ، ارتباط بر قرار کنیم.
مشخص بودن هدف صفحه فرود برای کاربر
هدف صفحه هدف یا فرود شما باید بسرعت برای کاربران مشخص شود که قرار است در ازای دادن اطلاعات چه چیزی بدست آورند.
حذف محتوای اضافی
اطلاعات اضافی و خسته کننده را در صفحه فرود قرار ندهید.
موردی کردن محتوا
اطلاعات را به صورت موردی و زیر هم حالت bullet  قرار دهید که کاریران یرای مطالعه راغبتر باشند.
قراردادن کلیدهای اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی
قراردادن پلاگین های اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی می تواند در انتشار و تبلیغ صفحه فرود موثر باشد.
متوجه شدن کاربران در سریع ترین زمان
کاربران پس از ورود به  landing-page شما کمتر از 5 ثانیه باید به هدف این صفحه پی ببرند.
حذف منوهای ورودی به سایت
صفحه فرود نباید دارای منو باشد . زیرا احتماال دارد کاربرشما از صفحه به صفحات دیگر برود و کلا صفحه فرود فراموش شود
حذف لینک های ورودی
در متن هم از قرار دادن لینک به قسمت های مختلف سایت خودداری کنید . هدف اصلی این صفحه که دریافت اطلاعات از کاربران است
حذف لینک های خروجی
درمتن هم از قرار دادن لینک به سایت های دیگر خودداری کنید . هدف اصلی این صفحه که دریافت اطلاعات از کاربران است و با مراجعه به سایت دیگر صفحه شما فراموش می شود. 
ارائه در خواست پس از ارسال
پس از اینکه فرم را ارسال کرد با پیامی از کاربران تشکر کنید و میتوانید برای مثال درخواست به اشتراک گذاشتن صفحه را از کاربران داشته باشید
راه دوم استفاده از صفحه فرود معرفی یک محصول یا خدمات مهم و اصول طراحیصفحه فرود به کاربر هست. شما بصورت مستقیم می توانید محصول یا خدمات خود را در همان صفحه به کاربر معرفی کنید تا کاربر در صورتی که از محصول یا سرویس شما خوشش آمد این محصول یا خدمات را خریداری کند و در ازای آن به شماپول پرداخت کند.
البته می توانید مقاله ای را در صفحه فرود قرار دهید و در انتهای مقاله محصول را معرفی کنید. این یک روش هوشمندانه تر محسوب می شود. 
مقالات دنیای اینترنت